Akce ve 2. Světě

Vernisáž

MAJKY KEPÁKOVÉ


Zveme Vás na mimořádnou výstavu neobyčejných obrazů Brněnské malířky, pracující technikou pocitové malby otevírající srdce a duše. Máte jedinečnou možnost nahlédnout díky obrazům do svého nitra. Srdečně zve kavárna 2. SVĚT. 

VSTUP VOLNÝ - viz plakát.


Sushi raut

již potřetí "Sněz vše co můžeš"

Sněz co můžež již potřetí v našem podniku. Pokud máte rádi sushi nebo rádi zkoušíte něco nového, neváhejte a rezervujte si vstupenky na tuto skvělou akci. A na co se můžete těšit tentokrát? Něco pro vegetariány - sushi s chřestem, avokádem, ošinko, goma wakame, shitake, ledovým salátem či rukolou nebo polníčkem.
Pro milovníky klasiky bude připraveno sushi s lososem, tuňákem, nebudou chybět krevety, chobotnice, mořský vlk, kaviár z létajících ryb nebo lososa, mušle Sv. Jakuba, kuřecí maso na teriyaki omáčce nebo třeba sépie.
Opět je na co se těšit. A my se na Vás rozhodně těšíme. Vstupenky k zakoupení v Kavárna-Bar 2.Svět.

HaJaJi

PROJEKT ČTENÁŘSKÉHO KROUŽKU PŘI ZŠ JEVÍČKO


HaJaJi s hostem Rodanem Gerišem, básníkem, botanikem a cestovatelem"Splněné sny v liščím kožíšku" (povídání nejen o brazilské džungli).

Začínáme v 18:00 hod. 

Valentýnská romantika

OD 18 HOD


Jak jinak strávit sobotní  podvečer než pěkným romantickým filmem. Začínáme v 18 hod. A komu se nebude chtít jít domů, může si nechat zahrát písně na přání. Vstup volný.