Akce ve 2. Světě

KONCERT VIOLONCELLOVÉHO KVARTETA

SOLITUTTICELLI CELLO ENSEMBLE

4 CELLOS BACH (2) ROCK

14. 9. 2019 OD 18 HOD - SYNAGOGA JEVÍČKO

V rámci ukončení dnů kulturního dědictví pořádá Kavárna-Bar 2. Svět ve spolupráci s městem Jevíčko, koncert violoncellového kvarteta, který proběhne z důvodu kapacity míst v nádherném prostředí Jevíčské Synagogy. Zazní skladby od Bacha, přes muzikálovou a filmovou hudbu až po rockové skladby současnosti.

Zakupte si vstupenky včas, abyste si tento zážitek nenechali ujít.

Velikonoční taneční párty

HUDBA 80'/ 90' / 00'

21. 4. 2019 OD 20:00 HOD / VSTUPVOLNÝNa Velikonoční neděli zahajujeme NEDĚLNÍ PROVOZ. A jak jinak, než pořádnou taneční párty. Nebudou chybět míchané drinky, skvělá nálada, něco k zakousnutí a stále něco k pití. Přijďte oslavit velikonoce k nám.  

ZELENÝ ČTVRTEK

ZELENÉ PIVO


Na zelený čtvrtek musí být zelené pivo. Otevřeno máme už od 13:00 hod.

EXPEDIČNÍ KAMERA

PODRUHÉ

30. 3. 2019 od 18 hod


Skvělé, fantastické dokumenty, příjemná klubová atmosféra našeho podniku, dobré jídlo a pití. To vše v jednu chvíli a v jeden den. Expediční kamera je úžasný projekt. Posuďte sami, kdo se skrývá za jednotlivými filmy a jak úžasní jsou to lidé. 

Vstupné dobrovolné. 

Sushi raut

NOVINKA - SLADKÁ SUSHI TEČKA NA ZÁVĚRPro obrovský úspěch je tu opět v dubnu Sushi raut. Na mnohé z vás se minule nedostalo a tak máte jedinečnou možnost si nyní přijít na své. A co vás čeká? Polévka Tom yum (s kuřecím masem a krevetami), jarní závitky s chilly sweet omáčkou, fusion rolls, tatarák z lososa, tradiční japonské sushi a moderní californské sushi. A z jakých surovin? losos, tuňák, butterfisch, chobotnice, sépie, krevety, kaviár, houby shitake, tamago, goma wakame, mořský vlk, mušle Sv. jakuba.

Začínáme v 19 hodin, ale přijít můžete i dříve, alespoň si dáte v klidu polévku.
Zarezervujte si svá místa včas, omezená kapacita. Vstupenky v předprodeji od 12. 3. 2019