Akce ve 2. Světě

8. 3. 2018 - Kavárenský kvíz ve 2. světě

POZOR!!! Už nastálo každý čtvrtek

8. 3. 2018 od 18:30 hod.

POZOR ZMĚNA!!!

Kavárenský kvíz již pouze ve čtvrtek, vždy ve stejnou dobu.

Pokud rádi soutěžíte a chcete vyhrát zajímavé ceny, vytvořte tým 2-8 osob a vyzkoušejte svoje znalosti. 5 kol po 10 otázkách z různých oblastí našeho života, zeměpisu, dějin, aktualit současné doby, rébusy, doplňovačky, poslechové otázky - prostě KVÍZ. Kvíz pořádáme každý týden až do konce dubna, nelepší tým celého tohoto maratónu bude na konci odměněn speciální výhrou. Chcete se bavit jinak než u televize? Tak neváhejte a přijďte, ještě máme volná místa.

24. 4. 2018 - Dubnové Hajaji

24. 4. 2018 od 18:00 hod.

Přijďte na dunové HaJaJí. Budou se číst verše o lásce, naději, životě,... hrát se bude na housle, příčnou flétnu či kytaru.
Kdo ještě nebyl na tomto programu, který pro vás připravují skvělé osůbky, o mnohé přišel. Literatura je krásná, hlavně když vám ji podá člověk, který sám má literaturu nesmírně rád. A v kombinaci s hudbou.... nádhera.
Těšíme se na vás v Kavárna-Bar 2. Svět. Přijďte, zaručuji, že se nebudete nudit.


23. 4. 2018 - LiStOVáNí

BYL JSEM PŘI TOM

POZOR!!! Tentokráte Listujeme v PONDĚLÍ ve 20:00 hod.


Světoznámý příběh duševně a citově retardovaného Davida Záhrabníka, který až do zralého věku nepoznal skutečný svět jinak než z televize a který je po smrti svého dobrodince do něj sice vržen rovnýma nohama, šťastnou náhodou se však dostane ihned do nejvyšších kruhů, kde každou jeho prostoduchou myšlenku díky obyčejnému nepochopení interpretují jako geniální ekonomický či politický vhled. A protože neprosazuje ničí zájmy (ani ty svoje), stává se z něj nečekaně hvězda, okolo které všichni krouží a každý si do ní promítá své vlastní přání a touhy. Příběh, který nezestárne v žádné době.
Vstupné 50,- Kč v předprodeji v Knihovně nebo přímo na místě.
Proč se od srdce nezasmát třeba hned při pondělku. Ideální příležitost přijít k nám. Přijďte včas, abychom vám mohli nachystat skvělou kávu, zákusek či víno k příjemnému posezení. Těšíme se na vás.

Pořádá Městská knihovna Jevíčko