Akce ve 2. Světě

Máte soutěžního ducha? Co tak něco vyhrát? Není nic jednoduššího, založte tým 2-8 hráčů a pojďte do toho. Od 16. ledna zahajujeme opět naši vlastní soutěž o sud Bernarda. Soutěž potrvá až do konce května. Který tým si v tomto roce odnese SUD BERNARDA?


NA POHODU

PÁTEK 7. 2. 2020 OD 19:00 HOD

Nové tváře ve 2. Světě - kapela NA POHODU - kytara, basa, flétna a písně od Věry Špinarové, Mišíka, R.E.M., M. Jacksona, Boba Dylana a mnoho dalších, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Vstupné dobrovolné.


Pozor! Změna termínu z důvodu nemoci člena kapely!!!

HOSPODSKÝ KVÍZ SPECIÁL

HOSPODA

27. 1. 2019 OD 19:00 HOD / PONDĚLÍ

Přihlaste se na Kvíz speciál, tentokrát budeme kvízovat u seriálu HOSPODA. Opět na Vás čekají krásné výhry a skvělá zábava.

ZÁŽITKOVÁ GASTRONOMIE 

s kuchařem Tomášem Svobodou


29. 2. 2020 od 18:00 hod

Opět přijede skvělý kuchař TOMÁŠ SVOBODA (již u nás připravoval luxusní sushi raut). Tentokráte se však můžete těšit na zážitkové menu o čtyř chodech. A máte se opravdu na co těšit. Kachní paštika s cibulovým chutney, Mušle svatého Jakuba grilované ve slaninovém kabátku, kladená na zeleném chřestu s holandskou omáčkou, Pečený jehněčí hřebínek v bylinkové krustě, zeleninový muffin, demi-glace s rozmarýnem a fazolky edamame a celé to zakončíme Lívanečky s lesním ovocem a makovou pěnou.

Nemusíte jezdit nikam daleko, přijeďte k nám do 2. Světa.
Vstupenky pouze v předprodeji, cena 600 Kč.

SUSHI RAUT 

s Tomášem Svobodou

28. 3. 2020 od 18 hod

Již podruhé pořádáme SUSHI RAUT s neomezenou konzumací a mistrem Sushi Tomášem Svobodou. Minule to byl opravdu gastronomický zážitek a kdo byl, jistě nám dá za pravdu. Tak neváhejte, protože minule bylo plně obsazeno. 

Vstupenky pouze v předprodeji, cena 490 Kč.