Fotogalerie

z našich akcí

Každý týden ve čtvrtek v podvečer probíhá v našem podniku Hospodský kvíz. Týmy od 2 do 8 lidí soutěží o zajímavé ceny, ale především...... je to skvělá zábava.

Tým naprosto skvělých holek, které, nejen že rády pracují, ale jsou to prostě třeštiprdla

Sushi raut

10.06.2019

V naší Kavárna-Bar 2. Svět již několikrát proběhl Sushi raut - sněz co můžeš. V tomto projektu budeme pokračovat i nadále. Tady malá ukázka ve fotogalerii.

Každý čtvrteční podvečer probíhá v našem podniku Hospodský kvíz. Je to skvělá zábava bez rozdílu věku. Promítáme na plátno, bavíme se, provětráváme mozkové závity. 5 kol po 10 otázkách, nakonec 56 bonusová otázka. Pro první 3 týmy jsou vždy nachystané zajímavé výhry, 56. otázka vždy také vyhrává. Ještě jste tu nebyli? Tak to určitě musíte přijít.

Již podruhé proběhla v naší Kavárna-Bar degustace vína vinařství Hnidák Čejkovice. Účast byla skvělá, hosté byli skvělí. Mezi ochutnávkou jednotlivých druhů vín nám hrála kapela Tritonus na podbarvení skvělé atmosféry.

Opět skvělé Listování. Účast sice nic moc, ale obsah knihy a výkony herců excelentní. nesmíme také zapomenout na jednoho z autorů knihy Miloše Gregora, který vytrvale odpovídal na dotazy diváků a byl velmi velmi příjemný a milý. Děkujeme.

Opět skvělý výkon Věry Hollé a Zdeňka Černína. Pohltili nás svým podáním skvělé knihy a my jsme moc rádi, že za námi na tento program chodíte a bavíte se. Podívejte se na malou fotogalerii z této akce.

V prostorách naší kavárny proběhla skvělá akce - Muzikoterapie. Pod vedením úžasné ženy a jejích nástrojů jsme relaxovali, spali a nakonec probouzeli za zvuků těch nejrozmanitějších nástrojů, které si můžete prohlédnout na fokách. Děkujeme, že mohla tak skvělá akce proběhnout v naší kavárně.